Online prihlasovanie definitívne ukončené. Dnes sa tlačia mapy. Dohlášky mailom (platia až po spätnom potvrdení) alebo na mieste v obmedzenom množstve.

Online entry system closed. Send your requests by email.


Prihlásení pretekári

Entries

zotriediť podľa:
# Meno First Name Priezvisko Last Name Klub Club Reg.č.
(rok narodenia)
Reg. ID
(year of birth)
SI čip SI card Kategória Class VS / ID
1 Adam Pikulík 2010 RD 2018006250
2 Miriam Brachnakova 2007 Detska 2018006252
3 Peter Juraj Brachnak 2013 Detska 2018006252
4 Marián Mališ TJ Ioan 1209 1969 2111085 Open 2018006255
5 Andrej Mališ TJ Ioan 1209 2001 2103536 N 2018006255
6 Erika Mališová TJ Ioan 1209 1966 N 2018006255
7 Nikola Scherhauferová TJ Ioan 1209 1990 N 2018006255
8 Gréta Béderová 2015 Detska 2018006260
9 Rudolf Kusý 2007 N 2018006262
10 Barbora Kusá 2010 N 2018006262
11 Janko Oravík 2006 N 2018006262
12 Alžbetka Oravíková 2013 Detska 2018006262
13 Hugo Slovák 2011 RD 2018006267
14 Niko Slovák 2014 Detska 2018006269
15 Tomi Lopatnik 2012 RD 2018006271
16 Alex Lopatnik 2015 RD 2018006271
17 Tomi Lopatnik 2012 Detska 2018006271
18 Alex Lopatnik 2015 Detska 2018006271
19 Tobias Malik 2016 Detska 2018006279
20 Max Malik 2011 RD 2018006279
21 Hugo Malik 2008 N 2018006279
22 Julka Pleschová 2008 Detska 2018006283
23 Julka Pleschová 2008 RD 2018006283
24 Lucka Pleschová 2013 Detska 2018006283
25 Lucka Pleschová 2013 RD 2018006283
26 Jakub Kiselkov 2015 Detska 2018006288
27 Hana Kiselkova 2013 RD 2018006288
28 Hana Grauzelová 2014 Detska 2018006291
29 Táňa Grauzelová 1986 N 2018006291
30 Barbora Štefaničková 2002 N 2018006294
31 Samuel Štefanička 2008 RD 2018006294
32 David Moroz 2013 Detska 2018006297
33 David Moroz 2013 RD 2018006297
34 Maximilian Slatinsky 2008 M-10 2018006300
35 Alexander Slatinsky 2011 2118087 RD 2018006300
36 Ľubica Slatinska 1976 2114241 W40- 2018006300
37 Martina Bunová 2008 N 2018006304
38 Lucia Bunová 2009 N 2018006304
39 Teodor Holoda 2010 RD 2018006307
40 Aurel Holoda 2013 RD 2018006307
41 Christian Holoda 2015 Detska 2018006307
42 Michael Murárik 2014 RD 2018006311
43 Ninka Fornadeľová 2012 Detska 2018006313
44 Miška Fornadeľová 2007 N 2018006313
45 Alžbeta Lovásová 1969 2120019 N 2018006316
46 Martin Lovás 2004 N 2018006316
47 Lukáš Lovás 2001 N 2018006316
48 Maros Adamec 2007 N 2018006320
49 Ondrej Adamec 2009 N 2018006320
50 Jergus Adamec 2012 Detska 2018006320
51 Lucia Danizova 2013 Detska 2018006324
52 Tomas Daniz 2007 N 2018006324
53 Andrej Sýkora 1979 Open 2018006327
54 Jakub Stankovic SAF_ARMY 2013 RD 2018006329
55 Matus Stankovic SAF_ARMY 1984 Open 2018006329
56 Simon Stankovic SAF_ARMY 2016 Detska 2018006329
57 Tomáš Sopčák 2008 RD 2018006333
58 Michal Sopčák 2011 RD 2018006333
59 Patrik Sopčák 1980 N 2018006333
60 Ľubomíra Blašková 1993 Open 2018006337
61 Lukáš Lečko 1992 438962 Open 2018006339
62 Andrej Varínsky Degesi Varinski 2014 RD 2018006341
63 Andrej Varínsky Degesi Varinski 2014 Detska 2018006341
64 Štefan Varínsky Degesi Varinski 2016 Detska 2018006341
65 Zuzana Antošová 2005 N 2018006345
66 Šimon Škrak Škrak na2 2014 Detska 2018006347
67 Svetlana Puls 1972 2133069 N 2018006349
68 David Krehel 2011 Detska 2018006351
69 David Krehel 2011 RD 2018006351
70 Lucia Krehelova 2009 RD 2018006351
71 Lucia Krehelova 2009 Detska 2018006351
72 Adam Kaufmann 2013 RD 2018006356
73 Natali Kaufmannova 2017 Detska 2018006356
74 Diana Kaufmannova 2011 N 2018006356
75 Tara Kopoldová 2008 RD 2018006360
76 Leo Kopold 2010 RD 2018006360
77 Lenka Knížová 1977 N 2018006363
78 Hanka Rakayova 2012 Detska 2018006365
79 Hanka Rakayova 2012 RD 2018006365
80 Vilko Rakay 2014 Detska 2018006365
81 Vilko Rakay 2014 RD 2018006365
82 Zora Poiselová RT Lunochod 2008 N 2018006370
83 Mikuláš Aleš Vazka Bratislav 2010 1414502 M-10 2018006372
84 Anna Alesova Vazka Bratislav 2010 2092372 W-10 2018006372
85 Eduard Ďurači 2003 M-16 2018006375
86 Petra Jurkovicova 2011 RD 2018006377
87 Lenka Jurkovicova 2014 RD 2018006377
88 Matúš Kocian 2011 RD 2018006380
89 Oliver Kocian 2006 N 2018006380
90 Peter Kocian 1973 N 2018006380
91 Ema Elizabeth Mišunová EmLuMa 2006 W-12 2018006384
92 Lucia Lea Mišunová EmLuMa 2008 W-10 2018006384
93 Matej Peter Mišun EmLuMa 2011 RD 2018006384
94 Matej Peter Mišun EmLuMa 2011 Detska 2018006384
95 Yann Tressard 2010 RD 2018006389
96 Gwenn Tressard 2012 RD 2018006389
97 Alan Tressard 2014 RD 2018006389
98 Yann Tressard 2010 Detska 2018006389
99 Gwenn Tressard 2012 Detska 2018006389
100 Alan Tressard 2014 Detska 2018006389
101 Zuzana Fornadeľová 1975 N 2018006396
102 Mia Vanova 2011 RD 2018006398
103 Jakub Vano 2015 RD 2018006398
104 Veronika Vanova 2008 RD 2018006398
105 Jana Vanova 2011 RD 2018006398
106 Eva Pálková 2007 W-12 2018006403
107 Martina Buršíková Lezecká akadé 2006 W-12 2018006405
108 Richard Jadron 2012 Detska 2018006407
109 Michaela Jadronova 2009 Detska 2018006407
110 Richard Jadron 2012 RD 2018006407
111 Michaela Jadronova 2009 RD 2018006407
112 Tomáš Štilhamer 2009 Detska 2018006412
113 Lucka Štilhamerová 2007 Detska 2018006412
114 Marcos Guerra 2014 Detska 2018006415
115 Oliver Guerra 2016 Detska 2018006415
116 Tamás Jankó Hegyisport Szen 1958 8300958 M19- 2018006418
117 Boglárka Jankó Hegyisport Szen 2010 7580930 RD 2018006418
118 Boglárka Jankó Hegyisport Szen 2010 Detska 2018006418
119 Tímea Tóth Hegyisport Szen 1972 720517 W40- 2018006418
120 Paul Grün OLG Ströck Wie 1954 8080454 M55- 2018006423
121 Werner Herbst OLG Ströck Wie 1950 2033603 M55- 2018006423
122 Fabian Strauss OLG Ströck Wie 2011 540408 RD 2018006423
123 Sigrid Hatzl OLG Ströck Wie 1954 540410 W55- 2018006423
124 Emil Hatzl OLG Ströck Wie 2012 891223 RD 2018006423
125 Alexandra Sedliakova 2007 N 2018006429
126 Matej Sedliak 2005 123456 N 2018006429
127 Eduard Godzik 2012 RD 2018006432
128 Robert Godzik 2014 RD 2018006432
129 Eduard Godzik 2012 Detska 2018006432
130 Robert Godzik 2014 Detska 2018006432
131 Tomáš Rentka VK Dunajčík 2007 N 2018006437
132 Michal Klimo VK Dunajčík 2006 N 2018006437
133 Jakub Kunc VK Dunajčík 2008 N 2018006437
134 Jaroslav Kuzma VK Dunajčík 2008 RD 2018006437
135 Ondrej Orechovský VK Dunajčík 2005 N 2018006437
136 Tereza Orechovská VK Dunajčík 2007 N 2018006437
137 Nina Petrikovičová VK Dunajčík 2005 N 2018006437
138 Ján Poprocký VK Dunajčík 2006 N 2018006437
139 Samuel Kosík VK Dunajčík 2005 N 2018006437
140 Matúš Kunc VK Dunajčík 2013 Detska 2018006437
141 Slavomír Kuzma VK Dunajčík 2013 Detska 2018006437
142 Filip Klimo VK Dunajčík 2013 Detska 2018006437
143 Adam Hunčaga Neregistrovani 2009 N 2018006450
144 Alžbeta Hunčagová Neregistrovani 2010 53101 RD 2018006450
145 Daniel Gajdosik 2007 N 2018006453
146 Peter Gajdosik 2010 RD 2018006453
147 Judita Gajdosikova 1979 N 2018006453
148 Martin Pokojny Prestigio Reali 2011 RD 2018006457
149 Martin Pokojny Prestigio Reali 2011 Detska 2018006457
150 Juraj Pokojny Prestigio Reali 2008 RD 2018006457
151 Filip Smikal 2006 N 2018006461
152 Marek Smikal 2007 Detska 2018006461
153 Tomas Smikal 2010 Detska 2018006461
154 Marek Smikal 2007 N 2018006461
155 Tomas Smikal 2010 RD 2018006461
156 Dominik Frimmel 2012 Detska 2018006467
157 David Augustin Frimmel 2016 Detska 2018006467
158 Matúš Kušík Sandberg 2006 N 2018006470
159 Lukáš Kušík Sandberg 2009 N 2018006470
160 Mathias Erban 2018 RD 2018006473
161 Nikoleta Čižniarová 2012 RD 2018006475
162 Nikoleta Čižniarová 2012 Detska 2018006475
163 Michal Földeš Škola Felix 2006 M-12 2018006478
164 Miroslav Földeš Škola Felix 2008 RD 2018006478
165 Martin Földeš Škola Felix 2011 RD 2018006478
166 František Földeš Škola Felix 1975 N 2018006478
167 Matej Holman 1978 N 2018006483
168 Zuzana Rybárová 2005 N 2018006485
169 Adam Rybár 2009 RD 2018006485
170 Filip Rybár 2012 RD 2018006485
171 Filip Rybár 2012 Detska 2018006485
172 Vaneska Gašparíková VK Dunajčík 2015 Detska 2018006490
173 Lucia Janočková 1991 N 2018006492
174 Jana Miklasova 1976 Open 2018006494
175 Lukas Miklas 2005 M-14 2018006494
176 Tomas Miklas 2007 M-12 2018006494
177 Darina Valkova 1981 445615 W19- 2018006498
178 Michal Valko 2011 Detska 2018006498
179 Michal Valko 2011 RD 2018006498
180 Barbora Bertóková 2008 RD 2018006502
181 Radoslav Kodaj Gymnázium Albe 2000 N 2018006504
182 Romana Prokešová Gymnázium Albe 2001 N 2018006504
183 Jana Sapozhnikova Gymnázium Albe 2001 N 2018006504
184 Patrik Laslop 1992 Open 2018006508
185 Matus Jonastik 2005 N 2018006510
186 Simon Jonastik 2011 RD 2018006510
187 Simon Jonastik 2011 Detska 2018006510
188 Michal Kováč Outsiterz 1988 1399957 M19- 2018006514
189 Samuel Škarvan VK Dunajčík 2010 RD 2018006516
190 Matúš Škarvan VK Dunajčík 2013 Detska 2018006516
191 Matúš Čierťaský VK Dunajčík 2002 N 2018006516
192 Lukáš Jurčík 2013 2109753 RD 2018006520
193 Marek Jurčík 2014 RD 2018006520
194 Michaela Jurčíková 2015 RD 2018006520
195 Júlia Czikóová 1996 Open 2018006524
196 Filip Hribik 2012 RD 2018006526
197 Richard Kollár Metal Impact 1974 M40- 2018006528
198 Katka Boďová Metal Impact 1981 W19- 2018006528
199 Michal Šelc 1988 N 2018006531
200 Marek Lečko 1990 439296 Open 2018006533
201 Timon Jonáš 2012 RD 2018006535
202 Timon Jonáš 2012 Detska 2018006535
203 Ella Bartáková 2012 RD 2018006537
204 Zuzana Bartáková 1984 W19- 2018006537
205 Kristina Janočková 1989 N 2018006541
206 Zuzka Bellušová 2006 Open 2018006543
207 Jana Pecníková 1969 Open 2018006545
208 Martin Matušík 2011 RD 2018006547
209 Jakub Matušík 2013 RD 2018006547
210 Martin Matušík 2011 Detska 2018006547
211 Jakub Matušík 2013 Detska 2018006547
212 Terezka Matušíková 2015 Detska 2018006547
213 Belo Turčan 2013 RD 2018006553
214 Bruno Turčan 2010 RD 2018006553
215 Martin Mazag 2011 RD 2018006556
216 Šimon Mazag 2014 Detska 2018006556



Kategória Class Počet pretekárov Number of competitors
Detska 58
M-10 2
M-12 2
M-14 1
M-16 1
M-18 0
M19- 2
M40- 1
M55- 2
N 55
Open 11
RD 70
W-10 2
W-12 3
W-14 0
W-16 0
W-18 0
W19- 3
W40- 2
W55- 1
Spolu Total 216
pocet cipov na pozicanie: 135